FAQ
FAQ

Szukaj
Użytkownicy
Użytkownicy
Grupy
Grupy
Statystyki
Statystyki

Efactory.xn.pl Strona Główna » Hyde Park » O Forum i portalu » Walczmy o nasze wspaniałe Efactory

Walczmy o nasze wspaniałe Efactory
Autor Wiadomość
k@rgul
Starszy plutonowy

Wysłany: Nie 18 Wrz, 2005   

Ja zaproponowal bym zeby powstal ten CF (czy jak mu tam), ale takze aby efactory zostalo z nami....

Powerslide
Wielki Zy Imperator

Huh? :|
Pardon, twój post wyglada mi na zwykłą zaczepkę, przecież ja wiem, jak może być :D

EDIT:
To do Aleksa, tak aby nie było niedomówien :)

Dobra, teraz kiedy atmosferka zrobiła się spokojniejsza mogę przeczytać ten temat w całości, oto me riposty i komentarze:

Aleksa post pierwszy - brzmi jak mowa komunisty, wzruszając dusze słowami o takim znaczeniu historycznym jak "solidarni" oraz religijnym - "wierni" musze stwiedzić, że traktuje mnie on jak zbrodniarza wojennego, a ludzi z CP jak wrogów. Postawa jego może mieć korzenie w kompleksach, lub dzieciństwie, jednak fakt faktem, że już za te zdania mógłby zostać zbanowany na EF - ironia, prawda? ..Ach, bo zacząłem już o postawie - taki pogląd to zły pogląd, ponieważ każdego z tamtego forum traktuje się jako wroga, na dodatek idiotę, a kazdego kto zechce się z nim zadawać jako "zdrajcę" i jeszce większego kretyna.
Padają w tym poście słowa "za cenę portalu EF", lecz nie pada "z którego inicjatywą stworzenia sam on wyszedł i którym on sam zarządzał". Tutaj też można domniemywać, że Aleks nie miałby nic naprzeciw gdyby została zachowana nazwa Efactory na nowym portalu.
Kaytkowi pomysł się nie podoba, ale zgadza się na utrzymywanie Click Factory co ustaliliśmy zanim usunełiśmy portal EF. Pominę że słowo chory pomysł też mnie obraża.
Ostatnie zdanie jest po prostu śmieszne - "nie będą mieć zgody" Czyjej? Adminów? Mamy. Hostera? Mamy. Tak samo mamy zgodę niektórych usrów, bo zauwazyli oni, że pomysł naprawdę może pomóc. "Żadne pliki EF nie będą na nowym portalu" o plikach decyduje kto? Autor, bądź Admin, jeśli autro pliku zażyczy sobie wycofania, to proszę bardzo.
A co do konta nie mozecie nam go odebrać, konto istnieje dopóki, dopóty ktoś je utrzymuje, a zabranie "siła" to konflikt z prawem RP.

Pierwszy post Fina25 - tutaj uczepiłbym się tego n00ba, mimo iz faktycznie sytuacja była tak napięta, że trudno było się opanować.

Drugiego posta Aleksa nie komentuję bo z Broo nie rozmawiałem.

Kolejny post Aleksa: Chcemy wszystko zniszczyć? Nie, to wy nas ku temu pchacie. My mówimy, że gdy Netray przestanie hostować EF nie mamy zamiaru go ratować, macie do wyboru fuzję, lub widok na błąd 404 któregoś dnia.
Myślę, że admini są na tyle rozsądni, że nie zmienią zdania, w końcu mają dostateczną wiedzę i mieli ją aby nie zgodzić się na połączenie.

bmatrix: po co zmieniać to co dobre, hehe, ujme to tak, na poczatku poprzedniej edycji EFactory każdy mówił że jest dobra, lecz potem, pod koniec ze świecą szukać takiego co tak uważał. Słowem brak zmian to złe zmiany.

Kaytek porusza tu ciekawy problem ludzi z Cp uważa się za gorszych. Przyjmijmy założenie, że nimi są, czy to nie da im szansy stania się lepszymi i stworzenia większej ilości dobrych produkcji? Chyba, że tego boją się ludzie z EF - konkurencji.

Slawo zaczął jako pierwszy mówić mądrze (tylko tego z tym sympozium o scalaniu nie rozumiem, jeśli chodzi o to o którym powiadamialiśmy na mail, to nie mogłeś go olać z tego powodu bo temat nie był podany) wszystko zależy od tego jak będzie zarządzane, chociaż jeśli wciąż będziecie psioczyć (jak znam aleksa to będzie się denerwował o byle co) to i to nie pomoze, trochę zaufania.

Fred
- Nigdy nic nie wiadomo. Jeśli się mylisz? Po za tym, jak już wspomniałem po tym jak netray skonczy hostować EF nie zobaczycie jej nowej wersji.

Kolejny post Slawa to domysły, niezgodne z prawdą.
Aleks powtarza bład biorąc domysły Slawa za zgodne z prawdą i zwalając "winę" na wolfa.
Fred dalej utwierdza mit o tym że CP to wróg.

Dalej już uczestniczyłem w dyskusji.

mateusz209
Starszy szeregowy

Wszystkich opozycjonistów(co są przeciwni scalaniu stron) zapraszam na www.tgf.ir.pl(czyli D-GAMES Edytory (link też w moim podpisie) Jak ktoś chce to może tam zostać adminem :D

apitis
Modszy chory

Mimo całej dyskusji NIE wyjaśniono DLACZEGO ludzie, którzy są przeciw scaleniu mają takie zdanie. Tu chodzi o to, że EF i CP ma różne reguły, inaczej podchodzi do różnych sytuacji...
Innymi słowem mają inny klimat..

Ja jestem PRZECIW scaleniu, CHYBA, ŻE USTALICIE ZASADY KTÓRE BĘDĄ PASOWAĆ I DO EF I CP.

Aleks
Starszy chory sztabowy

A tak w ogóle to scena klikowa to nie portale tylko ludzie, o czym admini chyba zapomnieli to jest tak jakby 2 piłkarskie drużyny złączyć żeby współpracowały, ale już nie rywalizują ze sobą nie mają, o co już dalej walczyć, które jest lepsze aż w końcu obie się pospadają, ponieważ nie mają już, z kim grać nie mają już ducha walki bycia lepszymi, bo tak czy owak nawet, jeśli nic nie będą robić będą najlepsi

Taki jest wasz cel?

Fred
Chory sztabowy

Dla wszystkich którzy chcą uratować EF!!! Padł pomysł aby stworzyć nasze forum, tylko nasze, tylko EF!!! Apitis by je zrobił!!! Mówcie co o tym sadzicie!!! WOLNE EF!!!
WWW.RADIOACTIVESOFTWARE.FREE.PL

Michał
Modszy chory sztabowy

Nic nie zastąpi tego EF...
Można spróbować...

Aleks
Starszy chory sztabowy

to juz nie byłoby to samo...

a tak w ogóle długo to by nie pozyło... ;/

k@rgul
Starszy plutonowy

A mam pytanie czy macie serwer??

Slawo
Starszy Usuwator

hehhe, no to się może okazać, że scalenie jest rozdrobnieniem :D

Ale tak naprawdę to ja teraz chyba na DGames będę się reklamował - tam mnie szukajcie oraz na online.zagrajmy.com - do zobaczenia - zmykam

mateusz209
Starszy szeregowy

tema jest też na CP:
http://dhost.info/xpeu//viewtopic.php?p=7920#7920

Zobaczymy co tam sądzą o tym pomyśle............

Chcecie forum macie:
http://www.dhost.info/mat...fied_by_Przemo/
Kto chce moge mu oddać forum może też zarzucić stronę!!

Piszcie jak coś na gg:1302951

Powerslide
Wielki Zy Imperator

Ja zapraszam do mojego edita w poprzednim poscie.
I apluję, najpierw OBIEKTYWNIE spróbujcie, potem oceniajcie.

Rossetti
Starszy chory sztabowy

No to ja pakuje walizeczki i spadam ;2)
Jestem przeciw temu scaleniu bo nic z tego nie wyjdzie.
A co do tego nowego EF to można spróbować.

[You] will die.

Aleks
Starszy chory sztabowy

Rossetti napisał/a:
A co do tego nowego EF to można spróbować.

nie będzie nowego EF... EF przestanie istnieć

Power: Mozna uznać CF za koeljną edycję EF ;] W końcu EF to Exek Factory, nazwa troszkę nieaktualna prawda?

Wolf
Commando

Zawiodłem się. Wasze poleganie na domysłach jest żałosne. Zawiodłem się na Aleksie i Slawo. Sodów mi odbiła. Przeczytałem peirwsze 10 postów i rzygać mi się chce. Scena upada bo próbujecie trzymać serwisy po starych piernikach którzy myślą że złote tabliczki będą zdobiły coraz to nowsze serwisy. Koniec. Nowa Era. Scena się rozłamuje przez was wszystkich - robienie coraz to nowszych serwisów i sentymenty rozdziera scenę. Zresztą i tak userzy byli rozdzieleni pomiędzy CP i EF i dzielili się na grupy:
Trzymające władze - nie mam nic do tych
Biadoloący o scenie - żałośni
Biadolący o stan i ilość gier - czemu sami nie robią gier
Stare pierniki które same nie wiedzą co chcą - "Ale batalia do bani, szkoda że nie wziałem sam udziału"
Normalni userzy - tworzą gry spoczątku słabe, potem coraz lepsze, nie biorą się za mocne produkcje od razu - takim userem akurat mało uczęszczającym na EF jest lampard - brawo.
"Twórcy gier" - tworzą stronke na lycosie na jportalu, forum na phpbbforfree, dają na EF/CP pare zapowiedzi i są wielcy...
Inni] Do których nic nie mam
Myślałem że połączenie coś da ale zanim sie rozpoczęło zaczęły się ślepe sentymenty. Jesteście ślepi. Spójrzcie na TDC. Idealny wzór, nie ma podobnych serwisów, ajeśli śa to są to stronki domowe jeśli można by to tak nazwać. Nie da się stworzyć polskiego TDC, nawet jesli sie opanujecie nie będzie się dało bo wszyscy zepsuliśmy to dawno temu ale do diabła po cholere lamentować nad umierającym EF? Pare osób m.in. Broo miało racje że umrze śmiercią naturalną. Chcemy zjednoczyć scene a nie ją rozwalić do końca. Może tak zostawimy CP, EF i zrobimy jeszcze jedne serwis?
Co do mojej osoby - sodówa nie odbiła mi od adminowania spowodu adminostwa - byłem moderatorem a adminem stałem sie jakby z przypadku ale nie chciałem tego. Mimo tego poczułem odpowiedzialność i porawiałem błędy retoryczne czy kosmetyczne na EF. Tak więc nie czepiać sie mojego imienia. Ja nie wymysliłem tego połączenia - to Power ale nie zganiam teraz na niego ale go pochwalam. Z początku byłem przeciw ale uświadomiłem sobie że nie mamy nic do stracenia jeśli do zrobimy - i tak scena to ruina. A teraz dzieci grzecznie zostawicie pomysł w spokoju, poczekacie na fuzje, po fuzji pocieszymy się troche i zaczniemy robić gry a nie siedzieć wciąż i kłócić siena forum o niewiadomo o co lub gadać o pierdołach.
Koniec.

http://img78.imageshack.us/img78/8911/states7qy.jpg
http://wolf.gaa.pl/uploads/galery/panel.gif

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi