Poprzedni temat «» Następny temat
Ostra kłótnia 2 adminów... Wreszcie zgoda...
Autor Wiadomość
fino25
Administrator

Wysłany: 2005-10-12, 21:30   Ostra kłótnia 2 adminów... Wreszcie zgoda...

W SKRÓCIE (napisane przez Kamila):

Kamil napisał/a:
Wszystko się zaczeło, jak post Kaytka jakiś admin wymoderował, tj. dopisał dopisek i pod nim Kaytek dopisał dopisek wyjaśniający swoje zachowanie i użył koloru niebieskiego. Bedziu dał mu za to ostrzeżenie (na CP także było zabronione używanie kolorków) i Kaytek wyżalił się za to w temacie, który założył. Kiedy Bedziu to zobaczył to dopisał do regulaminu punkt zakazujący tego, a wszyscy uznali, że Bedziu zrobił to specjalnie by wyszedł na swoje (że Kaytek złamał regulamin). A Bedziu zrobił to dla dobra forum, pisał mi zanim to zrobił na gg, że jeżeli nie wprowadzi tego zakazu to będą mogli userzy oszukiwać, więc wprowadził ten punkt, a potem to wszyscy zobaczyli, zaczeli się skarżyć, więc Power zdegradował Bedzia do moderatora. Bedziu się wkużył, skoro znał hasło do bazy danych cf to zrobił się z poziomu BD na admina, a Powera zrobił w zwyłkego usera...

Wszystko się wyjaśniło... Nie ma obaw ludzie, wszystko jest jak najbardziej OK, z góry przepraszamy za zamieszanie, myślę, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy. Zgoda jest i zgoda będzie... Komentujcie, pamiętajcie, że głupie posty, mające na celu "zjechanie" jakiegoś admina będą usuwane, a autor dostanie ostrzeżenie! Od dziś koniec jakichkolwiek kłótni na FORUM! Koniec!

Bedziu
Administrator

Program: TGF
Wysłany: 2005-10-12, 21:48   

Tak to prawda, Pogodziłem się z Powerslide, a Powerslide ze mną.
Takie kłótnie tego typu już się więcej nie powtórzą !
Wszystko wróciło do normy !
PEACE OF LOVE !

Jeszcze tylko Powerslide musi się tu podpisać swoim postem że jest O.K. :D

No dobra ! To idziem na piwko ! :D

EDIT: Dodam jeszcze że Fino25 ma talent do zażegnania kłótni !
Dzięki Fino25 że pogodziłeś mnie z Powerem ! :)
Jesteś wielki ! Respekt ! :)

Kamil
Postbuster (moderator boss)
Prof. Klikowy

Program: Inny
Wysłany: 2005-10-12, 21:54   

Taa, nalać mu vódki! xD
Robimy Love Parade i idziemy spać... Radzę przestudiować wszystkie wpisy w SB. Jeżeli myślisz logicznie to dojdziesz do wniosku, że od początku broniłem Bedzia i miałem rację... I kto jest rasta? Hy? :P
Dobrze, ze wszystko wróciło do normy. Bo inaczej bym odszedł... No, nie wróciło, bo Wolf dał sobie 6 ostrzeżeń i odszedł w siną dal, przez co straciliśmy kolejnego admina. Strasznie mi szkoda, bo to nie będzie już ani CP, ani EF...

Kaytek
Uytkownik Zablokowany !

Program: TGF
Wysłany: 2005-10-12, 21:56   

A ja Bedzia i tak nie lubię. Daj mi bana, podniosłem rękę na admina! Boże, jak ograniczony umysłowo jest ten świat! Czy Wy nie widzicie, że ten kolo w ramach zemsty używa takich rzeczy, jak znajomość hasła do bazy? Czy nie widzicie, że aby postawić na swoim, wolał zmodyfikować regulamin, niż przyznać się do błędu!? Co to za admin, który nie zna regulaminu, którego powinien przestrzegać i pouczać o nim innych? Ja się nie żalę, ja się z Was śmieje, drodzy panowie. Śmieje prosto w twarz. I nie miałeś racji, to forum prędzej czy później pożałuje, że ktoś taki jak Bedziu kiedykolwiek istniał. Clickers2 nam się szykuje (pseudo-haker, który z racji, że był redaktorem na Fabryce Gier pokasował jej wszystkie pliki...).

/Kaytku, uwierz mi, przysięgam, że Bedziu zmienił regulamin, ponieważ bał się, że to zagrożenie, którego wcześniej nikt nie zauważył, można bardzo prosto wywalić np. mnie z posady moderatora. Pisał mi o tym na gg zanim zmienił regulamin, więc to chyba było dla forum, a nie dla siebie. A admin też człowiek, nie wstawił Ci ostrzeżenia specjalnie, mogła to być pomyłka; Kamil/

fino25
Administrator

Wysłany: 2005-10-12, 22:14   

Jeśli Kaytek naprawdę chcesz Bana, to powtórz to - nie będę się cackał, nie myśl, że jesteś nietykalny bo głównie przez Ciebie była ta cała wojna. Jeśli nie masz nic sensownego do napisania - to nie pisz!

Hornet

Wysłany: 2005-10-12, 23:09   

Kaytek napisał/a:
A admin też człowiek, nie wstawił Ci ostrzeżenia specjalnie, mogła to być pomyłka

LOL :P

Aleks

Wysłany: 2005-10-13, 09:55   

Heh

Zachowujecie się jak dzieci
Przecież to jest niedopuszczalne żeby admin mógł dać komuś ostrzeżenie, że użył, kolorka a później do regulaminu dopisał ze tak nie wolno w takiej sytuacji powinno się nie dać ostrzeżenia tylko powiedzieć na PW ze w regulaminie zostały wprowadzone zmiany i żeby nie używał kay kolorku.. Według mnie to jest robienie komuś nazłoć albo logicznie nie umie myśleć, co w takiej sytuacji zrobić

Nie rozumiem zachowania bedzia, który stracił chwilowo admina z powodu tej sprawy, który sam sobie dawał prawa admina... Radziłbym wam się zabezpieczyć wazie gdyby jakiemuś adminowi zaczęłoby odbijać tak jak w tej sytuacji, bo wyjdzie jeszcze tak ze chwilowo ktoś będzie nietykalny nie wiem, co chciał w ten sposób udowodnić bedziu ;/
Przy okazji udowodniliście ze nie potraficie skutecznie hostera ukarać.. A z nim na EF to różnie bywało
Sorix bedziu, ale piszę tak jak to wygląda

Tak na marginesie
Wolf chyba już pojął ze scalenie nie było dobrym pomysłem skoro się zmył.. A o ile wiem to był jego pomysł.. Ale w końcu ludzie uczą się na błędach

Odpowiedz do tematu