Poprzedni temat «» Następny temat
[TGF] wysyłanie informacji na www
Autor Wiadomość
smajler

Wysłany: 2005-10-12, 16:29   [TGF] wysyłanie informacji na www

Witam chciałbym zrobić cos takiego, zeby był sobie programik w TGF, ukryty w Tray'u , i zeby co jakies hmm 10 mint wysylal na strone www pewna informacje :> Jakies pomysły ??:D

Bedziu
Administrator

Program: TGF
Wysłany: 2005-10-12, 16:41   

A co, chcesz zrobić Trojana czy innego wira ?! :twisted:
Myślisz że antywirusy go nie wykryją ?!
Czy myślisz że użytkownicy forum pobiorą od ciebie Trojana ?!
NIE !

Takim postem jak ten co tu napisałeś tylko zniechęcasz innych do ściągania jakichkolwiek gier czy programów od ciebie...

Jeśli masz zamiar naprawdę zrobić wira czy trojana to bądź pewien że ten temat z tąd zniknie, ba lepiej napisz DOKŁADNIE co zamierzasz zrobić albo ten temat zniknie a ty dostaniesz bana ! :bomb:
/Daj sobie spokój, naskoczyłeś na niego, a może mu chodzi o inne informacje? Zresztą, co można ukrywać w komputerze, co w każdym systemie znajduje się w tym samym miejscu i jest wartościowe? Jeżeli chodzi o komputery NASA to może i się przyda taki program, ale komu się będzie chciało włamywać do NASA przez program w TGF? Daj spokój...; Kamil/
/Trzeba naprawdę być matołem, żeby nie wykryć pseudo-trojana zrobionego w klikach :P ; RomanX/

bmatrix

Wysłany: 2005-10-12, 17:19   

A co cię obchodzi co on chce zrobić!??? Niech robi trojana czy co innego, co cię to obchodzi? Wysyłanie informacji na www jest trudne ale zobacz przykład Aleksa o wysyłaniu wyników na www to jest prawie to samo.... przykład do MMF. Poszukam linka i ci dam.

Mr Knife

Wysłany: 2005-10-12, 20:08   

Właśnie nie wiemy co on chce zrobić, nie musi być to wcale coś pokroju wirusa czy trojana, ale jeśli mu o to chodzi... to niech lepiej tego nie robi. Hmm... napisałem kiedyś ( miesiąc temu :wink: ) arta na ten temat: " Hakerstwo przez małe h w TGF " Może przydałby ci się on ( oczywiście wybijając ci te pomysły z głowy ).

Opsiałem w nim:
- łatwość tworzenia programów tego typu
- kilka przykładów oraz winiki testów
- ich słabą skuteczność oraz jak się przed tym bronić
- oznaki prymitywności i w pewnym sensie tchórzostwa podczas takiego postępowania

A oto końcówka myśli przewodniej tego tekstu: " ... Twórzcie nie niszcie! "

Jak chcecie to tekścik moge dać na forum? ( wystarczy go tylko poprawić i gotowe )

/ http://www.slawo.webd.pl/viewforum.php?f=20 ; RomanX/

bmatrix

Wysłany: 2005-10-12, 20:17   

Daj, chętnie bym poczytał bo mmf'a nie mam i nie zamierzam mieć żeby ten przykład Aleksa rozszyfrować.

smajler

Wysłany: 2005-10-12, 21:54   

LOL nie mam zamiaru robic zadnego trojana albo wirusa, tylko poprostu chce aby dokładnie z mojego komputera była wysyłana wiadomość na stronke i tyle :/

fino25
Administrator

Wysłany: 2005-10-13, 07:18   

Dla MMF'a polecam Ci rozszerzenie FTP Object, które jest już wbudowane w MMF'a. Wysyła on różne pliki na serwer, może je też pobierać :) Ciekawe rozszerzenie.

A co do wirusa (?)... Da sie nawet zrobić dobrego w clickach, i jeśli ktoś nie ma Fire Walla, to można mu niezłych szkód narobić... Można zacząć od wysyłania niektórych plików na nasz serwer, za pomocą FTP Objecta lub MooSock (lub podobnego plugina).

Odpowiedz do tematu