Poprzedni temat «» Następny temat
[inne] Potrzebny głos do syntezatora mowy
Autor Wiadomość
Mr Knife

Wysłany: 2005-10-11, 15:12   [inne] Potrzebny głos do syntezatora mowy

Postanowiłem swoje dawne gry/programy dokonczyć,ulepszyć lub zmodyfikować ( zależy od danego przypadku ). W ramach tej akcji na piewszy noż :P poszedł mój syntezator mowy. Właśnie potrzebóje tylko ochotnika, który użyczy mi swój głos. Byłby ktoś wogóle chętny??

Wystarczy nagrać alfabet: A - a, B - by ( nie be, tak jak się normalnie mówi ), liczby będę chyba zbędne, w końcu można je napisać słownie, ale zrobie jak uważacie.

Wszystkie dźwięki zapisane w jednym pliku należy wysłać na mojego maila do 18.10.05 r. Po upływie terminu wybiore najlepsze ( czyli większość ) i umieszcze je w programie.

Jeśli zabraknie chętnych... posade dostanie moja siostra - nie nażekajcie wtedy na udźwiękowienie programu :lol:

mathew
ziemniak-mathew

Program: TGF
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2005-10-11, 16:02   

www.ivo.pl tu jest alfabet

Mr Knife

Wysłany: 2005-10-12, 19:43   

To nie afabet to syntezator mowy! Gdybym go użył wyszłoby coś podobnego jak rip grafiki: " Ale przecież to już gdzieś było! Ten głos mi się już znudził, słyszałem taki już wiele razy korzystając z xxx!" Rozumiesz, nie skorzytsam z tego, nawet jeśli zabraknie ochotników, już lepiej użuje głosu mojej siostry ( przynajmniej trochę się pośmiejemy :P ). I tak Mathew thx za próbe pomocy.

No to jak będzie, znajdzie się jakiś ochotnik??

Odpowiedz do tematu